fbpx

Alpadia

Majutusinfo:

Alpadia saksa keele laagrid toimuvad neljas Saksamaal asuvas keskuses:

Berlin-Wannsee

Vanus: 13-17

Vaikses piirkonnas Wannsee järve ääres asuv kool on 30 minuti kaugusel Berliini kesklinnast. Majutus on neljakohaliste tubadega ühiselamus, kus on ka tasuta internet. Klassiruumid asuvad ühiselamu ja sööklaga samas hoones, mis teeb keskuses orienteerumise lihtsaks. Pärastlõunased tegevused ning ekskursioonid keskenduvad eelkõige Berliiniga tutvumisele. Toimuvad ka sportlikud tegevused, mille käigus saavad noored keeleõppijad oma saksa keele oskust praktiseerida. Lisatasu eest (90-140 EUR) saab tegeleda ka tennise, jooksmise ning kunstiga.

 

Berlin-Werbellinsee

Vanus: 10-17

See Alpadia keelelaager toimub looduskaunis metsadega ümbritsetud kohas Werbellinsee järve kaldal. Koolil on oma rand, spordihall, rannavõrkpalli väljakud ning kino. Majutus toimub kolmekohalistes ühiselamutubades, millel on igaühel oma vannituba. Kooli asukoht pakub palju erinevaid sportlikke vaba aja veetmise võimalusi ujumisest metsas matkamiseni ning igal nädalal toimuvate ekskursioonide käigus külastatakse ka huvitavaid kohti Berliinis. Lisatasu eest (90-120 EUR) saab tegeleda ka kunsti, ratsutamise ja veespordiga.

 

Lahntal

Vanus: 10-17

Lahni oru ülemises osas 120km kaugusel Frankfurtist asub Alpadia Lahntali keskus. Rahulikus ja ruumikas kohas asuvas keelekoolis on avarad klassiruumid, tasuta internet ja mugav ühiselamu, kus tubades elatakse kolmekesi. Koolil on mitmeid spordiväljakuid, tenniseväljak ja bassein. Lisaks sportlikele tegevustele toimuvad ka ekskursioonid Frankfurti ja mujale. Lisatasu eest (90-140 EUR) saab tegeleda kunsti, ratsutamise ja tennisega.

 

Freiburg

Vanus: 13-17

Alpadia Freiburgi keskus asub rahulikus metsaservas 20 minuti kaugusel kesklinnast. Kooli asukoht looduse ja päikeseliste aedade keskel teeb sellest väga meeldiva õppekoha. Koolil on suur spordihall, milles on ujula ning jalgpalli-, võrkpalli- ja korvpalliväljakud. Majutus toimub ühiselamus neljakohalistes tubades. Lisaks sportlikele tegevustele toimuvad ka ekskursioonid, mille käigus viiakse õpilasi nii poodlema kui ka matkama. Lisatasu eest (90-120 EUR) saab süvendatult tegeleda ka kunsti, jalgpalli ja tennisega.

Tule tasuta konsultatsioonile