fbpx

ActiLingua Academy

Majutusvõimalused

Kui valite suvise põhi- või intensiivkursuse

Standard-tüüpi tuba: Otse koolilinnakus ning õpperuumide vahetus läheduses majutatakse poisse ja tüdrukuid eraldi mugavates 4-6-kohalistes magamistubades. Igal korrusel on ühine pesuruum koos WC-ga, lisaks on noorte kasutada restoran ning puhkeala.

Superior-tüüpi tuba: Lisaks tavalistele tubadele leidub suvekooli linnakus ka kõrgema kvaliteediga majutusala, mis on värskelt renoveeritud ja hästi möbleeritud. Antud tüüpi tube jagatakse kolme või neljakesi, dušširuum on privaatne ning WC on igal korrusel ühiskasutusel.

Ööpäevaringne järelvalve ning vajalik abi on kõigile tagatud! Toitlustus on hinna sees ning pakutav söök on mitmekülgne ja kohalik (allergiaid jms toitumiseelistusi võetakse arvesse).

Toitu pakutakse kolm korda päevas:

  • Hommikusöök: Rootsi laud (sh sink, juust, moos, sai, tee, kohv või kakao)
  • Lõunasöök: kolmekäiguline (sh eelroog, soe pearoog ja magustoit)
  • Õhtusöök: peaaegu alati soe toit (mõnikord ekskursioonidejärgselt külm). Vahel on ka BBQ-õhtud

Kui valite Holiday kursuse

Suvekooli osalejaid majutatakse kaasaegses ühiselamus, kus kahekesi jagatakse tuba koos privaatse vannitoa ning külmkapiga. Ruume puhastatakse kord nädalas, voodipesu vahetatakse iga kahe nädala tagant, kuid õpilased saavad administratsioonist osta münte, et kasutada pesumasinat ja kuivatit. Igas toas on olemas internetiühendus.

Ühiselamu asub ühistranspordiga sõites kesklinnast ja koolist u 15-25 minuti kaugusel. Hoones asub meeldiva õhustikuga restoran, kus pakutakse nii kohalikku kui ka rahvusvahelist kööki (allergiaid jms toitumiseelistusi võetakse arvesse).

Süüa pakutakse kaks korda päevas:

  • Hommikusöök: Rootsi laud (sh sink, juust, moos, sai, tee, kohv või kakao)
  • Õhtusöök: kolmekäiguline buffet (sh eelroog – supp, salat, soe pearoog ja magustoit)

 

Tule tasuta konsultatsioonile