fbpx

Academic Summer

Academic Summer pakub mitmekülgseid keelelaagreid Bristolis, Cambridge´s ja Londonis. Kursused on mõeldud lastele vanuses 7-18.

Programm on suunatud lastele ja noortele, kes soovivad suvel jätkata akadeemiliste õpingutega.
Kursus garanteerib nauditava keeleõppe, samuti võimaldab see lastel tutvuda teiste noortega, nende riikide ja kultuuridega. Õppekava on loodud nii, et aineid õpitakse varasematele teadmistele toetudes. Õppeaineid täiendavad ekskursioonid ja tegevused, mis aitavad õpitud aine ja teema olemust paremini mõista.

Klassid on väikesed (kuni 15 last klassis), et luua võimalikult individuaalne õhkkond ja maksimaalsed tulemused. Õppetöö on väga intensiivne. Õhtuti ja nädalavahetustel toimuv meelelahutus- ja ekskursiooniprogramm aitab lastel keeleõpet praktiseerida.

Vabal ajal kuuluvad programmi järgmised tegevused: kunsti- ja käsitöötoad, talendiõhtud, vibulaskmine ja vehklemine, filmiõhtud, lauamänguõhtud, aardeotsingud, draamatunnid, grilliõhtud, peod, sportimine, jalutuskäigud ja basseinipeod. Ekskursiooniprogrammi raames külastatakse Londonit, Exeterit, Birminghami, Bristolit, Breani, Woodland Adventure Parki ja minnakse ka Weston-Super-Mare’i akvaariumisse.

Suurepäraste õppehoonete ja abivahendite hulka kuuluvad modernsed klassiruumid, arvutiklassid, sööklad, spordihooned ja ühiselamud, et muuta laste elamused positiivseteks ning meeldejäävateks.

Tule tasuta konsultatsioonile