fbpx

Kings Education

Kings Education koolid pakuvad laia valikut kvaliteetseid programme, mille läbinud õpilased on aastaid saanud väga häid õppetulemusi ning liikunud edasi õppima enda valitud maailma tipp-ülikoolidesse.

Muude õppekavade seas on ülikooli ettevalmistuseks suurepärane briti keskharidus ehk A-levels programm, mille järgi saab õppida kõigis kolmes Kings Educationi koolis: Londonis, Bournemouthis ja Oxfordis. Kingsi ideoloogia näeb ette tagada kõigile rahvusvahelistele õpilastele edukas tulevik ja õppekohad parimais ülikoolides.

Kingsi lähenemist akadeemilisele edule on arendatud ja täiustatud aastakümneid, mil õpetatud ja inspireeritud tuhandeid rahvusvahelisi õpilasi. Kingsi meetod on rajatud selgetele põhimõtetele, pühendunud õpetajatele ja õpilaskesksele lähenemisele. Rohket tähelepanu pööratakse ka sellele, et tagatud oleksid suurepärane inglise keele areng, kultuuriga kohanemine, personaalne tugi, hobitegevused ja juhendamine ülikooli valikul.

  • Kingsi õpetajad on tihti omandanud mitme õpppeaine hariduse ning paljud neist omavad doktorikraadi.
  • Õppetöö toimub väga väikestes rühmades (klassis 4-8 inimest), mis tagab õpilase äärmiselt kiire ja tõhusa arengu.
  • Õppekava on intensiivne ja sisaldab lisaks 21-24 õppetunnile nädalas ka lisaloenguid, seminare ja akadeemilisi külaskäike.
  • Toimuvad regulaarsed kohtumised õpilase personaalse juhendajaga, kes aitab tal hinnata ja parandada oma akadeemilist arengut.
  • Interaktiivne õppetehnoloogia hõlmab internetiühendusega tahvleid kõigis klassiruumides, tasuta WiFi-võrku, Kings kooli õppekeskkonda internetis, meediakeskust inglise keele paremaks omandamiseks.

Kings Bournemouth asub Inglismaa lõunarannikul. Lisaks õppetööle värskelt renoveeritud klassiruumides, on õpilastel rohkelt võimalusi spordiga tegelemiseks ning kaunis looduses ja mererannal lõõgastumiseks.

Kings Londoni koolihooned asuvad Londoni kesklinnast vaid 20 minuti kaugusel ning siinsetel õpilastel on võimalus saada osa ühe põnevaima metropoli rikkalikust kultuurielust. Samuti saavad õpilased osaleda erinevate hobitegevuste klubides ja korraldavad isegi mitmesuguseid üritusi (moeshow’d, filmiõhtud, iga-aastane ball jne).

Kings Oxford asub kuulsas ülikoolilinnas, mis tuntud oma erilise akadeemilise ja kultuurse atmosfääri poolest. Oxfordis avaneb õpilastele paeluvate traditsioonide maailm, millele on raske võrdset leida. Kõigis Kingsi koolides on palju erinevaid majutusvõimalusi, et kõigile oleks tagatud meelepärased elamistingimused. Elada saab ühiselamutes, õpilasmajades ja kohalikes peredes. Reeglina on õpilastele tagatud elupaik, mis koolist vaid jalutuskäigu kaugusel.

 

Tule tasuta konsultatsioonile