fbpx

Chelsea Independent College

Chelsea Independent College on üks juhtivaid koole Londonis, mis pakub laia valikut ülikooli-eelseid programme.

Muuhulgas saab õppida laialt tunnustatud A-levels õppekava järgi. Chelsea Independenti õpilased on tuntud oma suurepäraste hinnete ja eksamitulemuste poolest ning suur enamik neist suundub edasi Suurbritannia hinnatumaisse ülikoolidesse.

Kogenud õpetajad inspireerivad õpilasi nii akadeemilises kui ka vähem formaalses keskkonnas, keskenduses vajalikele teadmistele ja sellele, kuidas neid eksamiolukorras kõige tõhusamalt rakendada. Chelsea koolis pooldatakse õpilaskeskset lähenemist, mille raames selgitatakse välja iga noore huvid, soovid ja võimed ning pannakse ühiselt kokku talle sobivaim õppekavale vastav tunniplaan. Pühendunud koolipere ühendab osavalt traditisioonilised ja modernsed meetodid, et tagada õpilastele põhjalik teadmistepagas ja õpioskused edasiseks haridusteeks.

Rahvusvaheliste noorte seas on Chelsea Independent College olnud alati populaarne ning kooli töötajaskonnal on rohkelt kogemusi kaugemalt tulnud õpilaste abistamisega. Vahetustudengid saavad juba enne kooli saabumist palju informatsiooni oma uue keskkonna kohta ning kohale jõudes nõustavad neid asjatundlikud tugiisikud.

Kui õpilased peaksid tahtma vaheldust kooli poolt pakutavale huvitegevusele (spordimeeskonnad, maleklubi, filosoofia selts, fotograafia klubi jne), siis ootab neid uskumatult võimalusterohke London muuseumite, parkide ja kirevate kultuuriüritustega. Ega Londonit asjata maailma tudengipealinnaks ei nimetata.

 

Tule tasuta konsultatsioonile