fbpx

Cardiff Sixth Form College

Cardiff Sixth Form College (CSFC) on tuntud suurepärase akadeemilise taseme ja ainulaadse koolikogemuse poolest; samuti hindavad seda kõrgelt Suurbritannia tipp-kõrgkoolid.

CSFC-s pakutakse õpilastele esmaklassilist haridust ning professionaalsete juhendajate toetust õppekava ja tulevikuplaanide kooostamisel. Cardiffi kool on populaarne valik paljude andekate ja õpihimuliste noorte seas, kes pärit eri riikidest üle kogu maailma. CSFC vilistlased on mainekates ülikoolides kõrges hinnas, paljud endistest õpilastest jätkavad oma haridusteed meditsiini, ortodontia või veterinaaria valdkonnas. Edukalt saadakse sisse ka majanduse, õigusteaduse ja tehnoloogia erialadele. Kõrgel tasemel ülikoolide uksi avav õpe tähendab, et Cardiffi kolledžisse saadab igal aastal taotluse palju rohkem andekaid noori, kui kool vastu võtta saab.

CSFC muudab eriliseks keskendumine individuaalsele õppele: klassirühmad hoitakse suhteliselt väiksed, lisaks aitab noortele põhiainetes jõukohase progressi kindlustamisel silma peal hoida personaalne mentor.

Kooli asukoht Walesi pulbitsevas pealinnas muudab CSFC kogemuse veelgi põnevamaks, pakkudes neile klassitöövälisel ajal rohkesti erinevaid kultuuriüritusi ja muid meelelahutusvõimalusi.

2016. A-leveli tulemustega tunnistati Cardiff Sixth Form College parimaks kooliks Suurbritaanias!

Tule tasuta konsultatsioonile