Living Learning English – õpi inglise keelt õpetaja kodus!

Living Learning English-Õpi Inglise keelt õpetaja kodus!

Inglise keelt ei pea ilmtingimata koolis õppima. Living Learning English pakub head võimalust kiireks ja efektiivseks keeleõppeks elades koos keeleõpetajaga. Elatakse õpetaja kodus, kus saadakse osa inglise perekonna elust ja ühtlasti õpitakse inglise keelt oma õpetajaga igapäevaselt suheldes. Kursused on spetsiaalselt koostatud mõeldes õpilaste personaalsetele soovidele – vastavalt õpilase keeleoskusele pannakse kokku individuaalne õppeprogramm.

Kursus sobib nii neile, kes soovivad individuaalset ja efektiivset keeleõpet. Paljud õpetajad elavad suuremate linnade lähistel, aga on ka neid, kes elavad rahulikemas ja mere äärsetes piirkondades üle kogu Suurbritannia.
Vaba ajal on võimalik osa võtta erinevatest ekskursioonidest ja praktiseerida oma keeleoskust igapäevastes situatsioonides ning saada osa kohalikust kultuurist. See on väga hea moodus keeleõppeks, samuti kasvab julgus ja enesekindlus keelt kasutada ja rääkida.

Kursused toimuvad aastaringselt ning algavad igal pühapäeval. Valida saab väga paljude kursuste hulgast: English for business, General English, Academic English, English for Exam, English for Teachers, Parent and Child.

Olenevalt sellest, kas õpetajal on peres üks või kaks õpilast, saab valida nn üks-ühele (1:1) ja kaks-ühele (2:1) õppe vahel.

Võta ühendust