fbpx

World Sports Camp

World Sports Camp spordilaager pakub tipptasemel treeninguid noortele sportlastele. Laager on mõeldud lastele vanuses 8-16 ning asub ilusas Willison Northampton koolis (Pioneer Valley, Easthampton, Massachusetts).

World Sports Camp’is osalevad noored sportlased saavad erakordse võimaluse treenida kõrgtasemeliste treenerite käe all, seejuures saavad nad praktiseerida ka oma inglise keele oskust. ~65% laagris osalevatest lastest on kohalikud, samuti on enamik treenereid sündinud USA’s ning inglise keel on keskuses ainus lubatud suhtluskeel. Seega paraneb keeleoskus märgatavalt ka siis, kui eraldi keeletunde ei võeta.

Noored sportlased saavad ise valida, millist spordiala ja millisel tasemel nad treenida soovivad (valikus on korvpall, jalgpall, golf ja tennis). Osalejaid treenitakse kuni 8,5h päevas ning arendamisele kuuluvad nii nende individuaalsed oskused kui ka tiimitöö oskused. Noored sportlased jaotatakse gruppidesse eelkõige vastavalt võimetele, mitte vanusele – kui näiteks 14-aastane on 16-aastase tasemel, siis ta pannakse mängima 16-aastaste hulka. Samas ei alandata kedagi sellega, et ta peab treenima koos endast noorematega – samas vanuses algajad treenivad omavahel koos.

World Sports Camp’i asutaja ning tema poeg on mõlemad mänginud korvpalli USA Esimeses Liigas ning korvpallitreenerid on nende endi poolt välja valitud. World Sports Camp’i korvpalli koordinaator on ise USA’s teise ja kolmanda liiga treener ning tema assistendid on kõik kõrgtasemel korvpallurid või treenerid.

Tule tasuta konsultatsioonile