fbpx

University of the Arts London

Central Saint Martins College, mis kuulub University of the Arts Londoni alla, pakub kunsti, disaini ja moe huvilistele noortele põnevaid suvekursusi.

Central Saint Martins College (CSM) asub Londonis King’s Crossi keskel Granary Building’us. Keskne asukoht pealinnas tagab põneva kogemuse õpilastele ning mugava ligipääsu kõikidele Londoni vaatamisväärsustele. CSM pakub õpilastele unikaalset võimalust õppida ja töötada oma ala tippude käe all ning omandada hindamatu kogemus tulevaseks teekonnaks kunsti, disaini ja moe valdkonnas.

Erinevaid programme leiab õpilastele vanuses 13-16 ning need kestavad kaks nädalat. Kursused on suunatud noortele, kes soovivad arendada oma loomingulisust, tegutseda rahvusvahelises keskkonnas, õppida professionaalse portfoolio koostamist ning arendada ingliskeelset suhtlemisoskust kunstiliste rühmatööde käigus. Oma ala spetsialistide juhendamisel kombineeritakse teooria ja praktiline õpe. UAL-i suvekursuste eesmärk on anda noortele rikastav kogemus maailmatasemel kunstikoolis, arendeda nendes oskusi ja teadmisi, mis vajalikud edukaks karjääriks disaini, moe või kunsti valdkonnas. Kursuse lõpus osalevad kõik õpilased ühisnäitusel.

 

Tule tasuta konsultatsioonile