fbpx

Thames Valley

Thames Valley Summer School on üle 40-aastase kogemusega organisatsioon, kelle keelekursused on ühed kõige populaarsemad UK-s ja rohkem kui 60 000 õpilast on otsustanud veeta oma suve just nende keelelaagris. Suvised keeleõpingud leiavad aset neljas suurepärase asukoha ja ajalooga koolis: Epsom College, Sevenoaks, Rugby and St.George’s School.

Epsom College

Kauni kuninganna Viktoria-aegses hoonetekompleksis paiknev Epsom College asub vaid 20 km kaugusel Londoni kesklinnast ja 15-minutlise jalutuskäigu kaugusel Epsomi linnakesest. Kooli uhiuued spordihooned ja ümbritsev rohelusse uppuv park on pärast tunde õpilaste käsutuses. Samuti kuulub kooli hoonetekompleksi uus muusika-, draama ja filmistuudio.

Sevenoaks School

Kenti maakonnas asuva Sevenoaks kooli puhul on tegemist Inglismaa ühe vanima ja väga prestiižse õppeasutusega, mis paikneb vaid 30-minutilise rongisõidu kaugusel Londonist. Kooli äsja valminud uhiuus spordihoone võimaldab noortel keelesõpradel tegeleda väga paljude erinevate spordialadega nagu squash, takistusronimine, tennis, võrkpall jne. Spordikompleksi kuulub veel suur siseujula ja jalgpalliväljakud. Samuti on õpilaste käsutuses “The Space” nimeline näite- ja muusikastuudio.

Rugby School

1567. aastal asutatud Rugby School kuulub samuti briti koolide paremikku. Just selle kooli õpilane William Webb Ellis leiutas 1823. aastal uue pallimängu, ragbi, mida mängitakse tänapäeval kõikjal maailmas. Ragbimänge mängitakse seal tänini ajaloolistel väljakutel. Selle kooli vilistlaste hulka kuuluvad mitmed briti ajaloo tähtsad tegelased nagu kunagine peaminister Neville Chamberlain, poeet Rupert Brooke jne. Rugby School keelelaagrit iseloomustab intensiivne ja tugev keeleõpe ning ekskursioonid Oxfordi, Shakespeare sünnikohta Stradford-upon-Avon´isse ja kaunisse Warwicki lossi.

St. George´s

Kool asub Londoni linnas Ascotis, ning on asutatud aastal 1567. Alates 2018. aasta suvest korraldatakse St. George koolis suvelaagreid lastele vanuses 10-16. Viimastel aastatel on kool läbi viinud palju uuendusi, näiteks omab kool uhiuut raamatukogu koos multimeedia õppesaaliga. St. George´s on 350-kohaline teatrisaal ja eraldi draama, tantsu ja kunstistuudio. Lisaks on kooliterritooriumil olemas spordihall, squashi saal, spordiväljakud ja 8 tenniseväljakut. St. George toit võitis Inglismaa erakoolide seas 1. koha.

Tule tasuta konsultatsioonile