fbpx

Sprachcaffe (Firenze)

Majutusinfo:

Majutusvõimalusi on Sprachcaffe kooli programmis osalejal mitmeid. Valida saab korteriühiselamu ja peremajutuse vahel. Nooremad osalejad sageli eelistavad jagada majutust koos teiste õpilastega, saamaks kogeda uusi kultuure, loomaks uusi sõpru ja vältimaks kogemast end tundmatus linnas täiesti üksi. Suurema privaatsuse soovijad saavad aga elada üksinda korterites.

Peremajutuse puhul on oluline märkida, et mitmed pered on kooliga teinud koostööd aastaid, mistõttu neist on kujunenud tõeliselt usaldusväärsed partnerid ning kogemus on näidanud, et isegi kõige noorematel osalejatel pole ilmnenud kohanemisraskusi uues peres. Peredes elades pakutakse hommiku- ja õhtusööki ning see on erakordne võimalus proovida ehedat itaalia kööki otse kohaliku pere laualt.

Sõltumata majutuse tüübist on kõik toad täielikult möbleeritud ning on linnale kergesti ligipääsetavad, kas siis jala või ühistranspordiga. Kommunaalkulud, sh vesi, gaas ja elekter ning koristusteenus on juba hinna sees. Õpilasi oodatakse sissekolimiseks pühapäeval ning lahkutakse laupäeval.

Tule tasuta konsultatsioonile