fbpx

Sprachcaffe (Firenze)

Sprachcaffe on suurepärane keeltekool 22 esindusega eri riikides. Kooli põhimõte on arendada õpilaste keelteoskust kooskõlas noortepärase metoodikaga ning vabal ajal ootab õpilasi alati ülipõnev meelelahutusprogramm.

Õppematerjalid on huvitavad ja innustavad, seega on noorte keeleoskus Sprachcaffe programmi lõppedes jõudsasti arenenud. Kooli väikesed klassid võimaldavad iga õpilase individuaalsest tasemest lähtuvalt saavutada lühikese ajaga maksimaalse tulemuse. Tunnid võivad toimuda nii klassiruumis, terrassil kui tagaaias.

Enamik kooli õpetajaid on töötanud samas koolis juba pikki aastaid, mis on hea märk kooli meeldivast õhkkonnast ning ka noored tunnevad end hoitult ja rahulolevana. Itaalia keele õppimiseks on Sprachencaffel filiaal  Firenzes.  Kursusele oodatakse noori vanuses 14-21 aastat.

Firenze on kuulsa Toscana maakonna pealinn, kus Sprachcaffe õpilastel õnnestub kahtlemata imetleda kaunist arhitektuuri ning nautida maitsvaid itaalia toite. Sprachcaffe koolimaja asub täpselt Firenze ajaloolise vanalinna keskmes.

Tule tasuta konsultatsioonile