Odyssey keelelager

Mütoloogia ja kaasaegse tsivilisatsiooni kodumaa – Kreeka, on üks Euroopa veetlevaimatest kohtadest. Kreeka traditsioonid ja sõbralikkus on tuntud kogu maailmas.

Odessa rahvusvaheline Study & Activity Holidays loodi 2003. aastal. Alates sellest ajast on nad õpetanud inglise keelt inimestele üle terve maailma. Neil on oma loengute ja kultuuri ning spordiprogrammide tõttu väga hea maine. Kool pakub õpilastele imelisi võimalusi sotsiaalseks ja kultuuriliseks arenguks. Sellele aitavad kaasa tõhusad keelekursused ja hoolitsev töötajaskond.

Suvine noorte keelelaager toimub imekaunis Porto Heli nimelises külas, mis on tõeline paradiis neile, kes armastavad veesporti.

Keelelaager toimub Cosmos Club hotelli territooriumil, mis paikneb Porto Heli südames, kõigest paari minuti kaugusel rannast, poodidest ja kohvikutest. Hotellis on 150 avarat tuba. Kõikides tubades on olemas rõdu (merevaatega või vaatega aiale), vannituba, telefon, keskkliimaseade, TV ja külmkapp. Hotell paikneb 40-aakrilisel territooriumil. Hotellis on olemas 2 basseini, 2 tenniseväljakut, võrkpalli- ja korvpalliväljakud, lauatennis, diskoklubi, restoran, baar ja pood.

Tule tasuta konsultatsioonile