fbpx

Meditsiini- ja loodusteaduste kool

National Mathematics and Science College on rahvusvaheliselt tunnustatud matemaatika ja loodusteaduste (STEM) kool, kus 15–19-aastased õpilased, kes soovivad oma haridusteed jätkata maailma juhtivates ülikoolides, saavad õppida matemaatikat ja loodusaineid ning omandada tehnika ja inseneritööga seonduvaid teadmisi.

Kooli vilistlased saavad suurepäraseid A-levelite tulemusi ning suunduvad tihti Oxfordi, Cambridge’i ülikooli edasi õppima.

Kool asub rohelusest pakatavas Warwickshire’i maakonnas, vaid 10–15-minutilise sõidu kaugusel ajaloolisest Coventry linnast. Õpilaste majutuspaik on Coventry kesklinnas, poodide, kohvikute ja restoranide vahetus läheduses ning Belgrade Theatre’i vastas, kus viiakse läbi Belgrade’i teatriprogramm.

Õpilastele on koolis tagatud hooliv ning turvaline keskkond, kus noored, uudishimulikud ja õpihimulised osalised saavad matemaatikat ja loodusteadusi õppida looval, stimuleerival ja koostööd arendaval viisil.

Kuigi pearõhk on matemaatikal ja loodusteadustel, täieneb kindlasti ka osaliste inglise keele oskus ning valmisolek edasiseks õppetööks ülikoolis. Samuti on õppekavas kunsti, spordi ja sotsiaalaineid. Nii õppekava kui ka täiendusprogramm on loodud nii, et tagada õpilaste akadeemiline, kultuuriline, sotsiaalne ja füüsiline valmisolek ülikooliteeks ja edasiseks eluks.

  • 10–15-min sõidu kaugusel Coventry kesklinnast
  • Warwicki Ülikooli kõrval
  • 15-min sõidu kaugusel Birminghami lennujaamast
  • 1-tunnise sõidu kaugusel London Heathrow lennujaamast
  • 1-tunnise rongisõidu kaugusel Londonist
  • Oxfordi and Cambridge’i läheduses
  • Coventry on põnev ülikoolilinn, kus leidub rohkelt kohvikuid, kauplusi, kinosid ja teatreid. Samuti on see linn koduks Jaguar Land Roveri tehasele ja maailmakuulsale Coventry katedraalile.
Tule tasuta konsultatsioonile