fbpx

Loughborough College

Intensiivne keelekursus vanusele 16+

Noortel inglise keele huvilistel on fantastiline võimalus õppida keelt Suurbritannia ühes hinnatuimas kolledžis! Loughborough College, mis asub ülikõrge reitinguga Loughborough University kõrval, pakub kahe- või neljanädalast suvekooli, kus õpitakse inglise keelt lõbusates ja interaktiivsetes tundides pühendunud õpetajate käe all. Õppima oodatakse noori alates 16. eluaastast.

Kesk-Inglismaal Leicesteri ja Nottinghami vahel asuv Loughborough ei ole ühestki suurlinnast liiga kaugel, seega pakub asukoht head võimalust Inglismaaga ka natuke laiemalt tutvuda. Koos uute rahvusvaheliste sõpradega osaletakse nii ekskursioonidel kui ka muudel põnevatel üritustel.

Mõned põhjused, miks valida Loughborough College:

  • Interaktiivne ja dünaamiline õppekeskkond, mis inspireerib õpilasi ning lubab neil lühikese ajaga omandada võimalikult palju uusi teadmisi ja oskusi.
  • Moodne koolilinnak hästivarustatud klassiruumide ja tasemel tehnoloogiliste õppevahenditega.
  • Parimad sportimisvõimalused kõigi Suurbritannia täiendusõppe kolledžite hulgas ning õppetööle lisaks on ka lai valik muid huvitegevusi.
  • Suurepärased kunsti ja disaini õpperuumid, sh fotograafia stuudio, tantsustuudio, teater, proovi- ja salvestusruumid.
  • Jõusaal (kasutamiseks õpilastele vanuses 16+), koolilinnakus asuvad restoranid ja kohvikud.

Loughborough ülikoolil on olümpiastandarditele vastavad spordirajatised, mida ka suvekooli õpilased kasutada saavad! Kolledžit ja ülikooli ühendavas kompleksis on tugev spordivaim ning Loughborough’st on välja kasvanud muuhulgas üle 50 Rio Olümpiamängude võistleja, seega tunnevad sportlikud noored kooli võimalustest kindlasti palju rõõmu.

Tule tasuta konsultatsioonile