fbpx

Kingsway suvekool

Aastal 1988 lõid Sue ja Rick Johns keeltekooli, mis pakub täiskasvanutele kvaliteetseid inglise keele kursusi. Nüüdseks on Kingsway keelekool juba üle 30 aasta tegutsenud. Sealne rahulik ja professionaalne õhkkond ning suurepärane õpikeskkond avaldasid keelehuvilistele tohutult muljet – sarnast kogemust sooviti ka oma lastele.

Nii saigi alguse Kingsway suvekool , kus saavad oma inglise keele oskust parandada õpihimulised noored, kel vanust 13-17 aastat.

Kingsway  suvekooli sõbralik ja toetav olemus tulenevad suuresti sellest, et tegu on tõelise inglise pere ettevõttega: koolidirektori Sue tütred, Anna ja Toni, hoolitsevad selle eest, et  laste klassiväline aeg oleks täidetud lõbusate ning arendavate ühistegevustega. Lisaks Johnside pereliikmeile töötavad koolis kogenud ja kõrgelt kvalifitseeritud keeleõpetajad.

Kool asub Inglismaa keskosas, kuulsas Worcesteri linnas. Tegu on looduskauni paigaga Severni jõe ääres ning võrratute Malverni mägede läheduses. Linna keskmes ootab avastamist tuhande aasta vanune katedraal ning paljud teised põnevad näited ammuste aegade arhitektuurist. Worcesteri jõuab Birminghami lennujaamast vaid 40 minutiga ning London jääb 2-tunnise rongisõidu kaugusele.

Tule tasuta konsultatsioonile