fbpx

IH (Tarragona)

International House Tarragona on 1980. aastal asutatud keeltekool, mis asub UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva Tarragona linna südames.

Esmaspäevast reedeni toimuvad tunnid Ramba Novas, Tarragona kesklinnas, kus noored saavad panna proovile oma keelevaistu ning olenemata tasemest lihvida hispaania keele oskusi multikultuurses keskkonnas. Linnak on ühtaegu iidne ja ajalooline ning kunagi asus seal Rooma idapoolne provints. Tarragona vaatamisväärtuste nimistut rikastavad näiteks rooma müürid, akvedukt ja amfiteater ning nüüdisajal paikneb seal riigi olulisim sadam.

Mõnusa kliimaga Tarragonas on võimalik avastada veel väikseid sadama-äärseid kohvikuid, mitmeid festivale ja kauneid rannajooni. Kataloonia pealinn Barcelona on vaid tunnise sõidu kaugusel. Noortel on Tarragona kasuks otsustamisel suureks eeliseks veel see, et seal lähedal asub Euroopa üks suurimaid lõbustusparke nimega Port Aventura. Just lõbustuspark on üheks kursuse tipphetkeks ning külastus on hinna sees. Tegevusi leidub ka muidki, kuna igapäevasele kolmetunnisele keeleõppele järgneb meelelahutusprogramm, mille sees on ekskursioonid (sh Barcelonasse), ujumine, sport, teatri- ja fotograafiatunnid jpm.

Video suvelaagritest Tarragonas
Tule tasuta konsultatsioonile