EC Academy

Kui oled vanuses 9-17, naudid uusi kogemusi ning sinus on seikluslikkust ja uudishimu, on EC Academy suvine keelelaager koht just sinu jaoks!

Kooli keskused asuvad Suurbritannias (Roedean School), USA-s (UCLA, California) ja Maltal.

Roedean School – Brightoni linnast 15 minuti kaugusel asuv traditsiooniline inglise internaatkool. See suursugune ja prestiižne kool pakub kvaliteetset  õpikeskkonda, suurepäraseid kohapealseid spordi- ja vaba-aja rajatisi ja tõeliselt inspireerivat vaadet Inglise lõunarannikult.

UCLA, University of California Los Angeles – üks mainekamaid kolledžeid Californias. Kool on tuntust kogunud ka enda vilistlaste läbi, kes on pälvinud mitmeid Nobeli preemiaid ning sportlased võitnud olümpiamedaleid. Kool asub Los Anegeles´e keskmes ning õpilased saavad nautida selle tohutult suue ülikooli pakutavaid võimalusi, sh 16 spetsiaalset vaba-aja veetmise ja sportimise hoonet/võimalust (spordikeskus, mitmed basseinid ja palju muud).

Malta – õpilased peatuvad imekaunis 4* hotellis Malta populaarses mereäärses kuurordis. Lähedal merele ja liivarandadele ning samuti Malta akvaariumile, saavad õpilased suurepärase suvekuurorti kogemuse ning seda turvalises keskkonnas.

Kõigi EC Academy keskuste õpetajad on kvalifitseeritud professionaalid ning vahvad isiksused, kelle käe all õpitakse keelt vähemalt 15h nädalas (12 inimest rühmas). EC Academy laagrid muudab põnevamaks asjaolu, et keeleõpet on võimalik kombineerida meelepärase spordia või hobitegevusega. Loomulikult on ka nende tegevuste juhendajad oma ala asjatundjad.

Keeleõpet on võimalik kombineerida järgmiste spordi- ja hobitegevustega (kõigis keskustes on veidi erinev valik): Multi Activities, Art and Design, Sailing, Climbing and Bouldering, Golf, Horse Riding, Tennis, Dance, Intensive English, Summer Academic Study, Surfing, Coding and Gaming, Scuba Diving, Outdoor Adventure.

Tule tasuta konsultatsioonile