fbpx

EC Academy

Kui oled vanuses 8-17, naudid uusi kogemusi ning sinus on seikluslikkust ja uudishimu, on EC Academy suvine keelelaager koht just sinu jaoks!

Kooli keskused asuvad Suurbritannias (Wellington School) ja USA-s (UCLA, California).

Wellington School – Wellingtoni kool asutati 1837. aastal. Kool laiub 35 aakri suurusel maa-alal ning asub Wellingtoni linna keskmes.  Wellington on olnud algusest peale kõrgelt hinnatud kool ja jätkab seda pärandit ka täna. Kool pakub õpilastele suurepäraseid võimalusi tegelemaks erinevate hobi- ja spordialadega. Olemas on soojendusega sisebassein, tenniseväljakud, tipptasemel spordihall, tantsustuudio, spordiväljakud jalgpalli, ragbi ja muudeks spordialadeks, kaasaegne kunstistuudio, söögikohad ja suurepärased õppimistingimused.
Kohalik peatänav ja kauplused on lühikese jalutuskäigu kaugusel.

UCLA, University of California Los Angeles – üks mainekamaid kolledžeid Californias. Kool on tuntust kogunud ka enda vilistlaste läbi, kes on pälvinud mitmeid Nobeli preemiaid ning sportlased võitnud olümpiamedaleid. Kool asub Los Anegeles´e keskmes ning õpilased saavad nautida selle tohutult suue ülikooli pakutavaid võimalusi, sh 16 spetsiaalset vaba-aja veetmise ja sportimise hoonet/võimalust (spordikeskus, mitmed basseinid ja palju muud).

Kõigi EC Academy keskuste õpetajad on kvalifitseeritud professionaalid ning vahvad isiksused, kelle käe all õpitakse keelt vähemalt 15h nädalas (12 inimest rühmas). EC Academy laagrid muudab põnevamaks asjaolu, et keeleõpet on võimalik kombineerida meelepärase spordia või hobitegevusega. Loomulikult on ka nende tegevuste juhendajad oma ala asjatundjad.

Keeleõpet on võimalik kombineerida järgmiste spordi- ja hobitegevustega:

Wellington: Multi Activities, Art, Water Sports, Climbing, Horse Riding, Tennis, Dance, Intensive English, Summer Academic Study, Academy MBA

UCLA: Surfing, Climbing and Bouldering, Multi Activities.

Tule tasuta konsultatsioonile