fbpx

Ellesmere

Ellesmere College asutati 1884. aastal ja see on siiani auväärne Suurbritannia internaatkool, mis asub Inglismaa ja Walesi piiril, looduskaunis inglise külakeses. Ellesmere pakub  noorte õppurite inglise keele suvekursusi õpilastele vanuses 8–17.

Noorte õppurite suvekeskus Ellesmere’is ühendab kõrgel tasemel inglise keele õppe põnevate ühistegevuste ja ekskursioonidega. Õppeprogrammid rõhutavad kultuuri, füüsilise tegevuse ja meelelahutuse kaudu õppimise tähtsust. Kõik suveprogrammide osad on paika pandud nii, et need sobiksid osalevate õpilaste vanuse ja inglise keele oskusega.

Inglise keele tunnid on interaktiivsed ning õpilasi julgustatakse õpitut harjutama spordi, kultuuri ja sotsiaaltegevuste käigus. Kool asub tunniajase teekonna kaugusel Manchesteri ja Liverpooli rahvusvahelistest lennujaamadest. Ellesmere’i asukoht võimaldab õpilastele veeta palju kvaliteetaega väljas värske õhu käes.

Koolis on hästivarustatud klassiruumid ning puhkeruumides ja internaadihoones on noorte kasutada arvutid. 8–11-aastased ning 12–17-aastased õpilased õpivad ja ööbivad eraldi ruumides. Koolis on kaasaegne spordisaal ja bassein ning  õpilastele teeb palju heameelt ka ligipääs Shropshire’i ilusale loodusele. Sportlikuks meelelahutuseks on Ellesmere’is ka 9 auguga golfirada, tenniseväljakud, pallimängude väljak, kriketi ala, kergejõustiku staadion ning järv veespordi harrastamiseks.

Tule tasuta konsultatsioonile