fbpx

EC English

EC keeltekool pakub suveprogramme Inglismaal nii Brightonis, Cambridge’is, Londonis kui ka Frenshamis.

EC Brighton (13-17 a): Kui tahad oma suve meeldejäävalt Inglismaal veeta, võid Brightonit valides kindla peale välja minna – see on nimelt üks atraktiivsemaid linnu Suurbritannias. Brighton, mis asub vaid 55 minuti tee kaugusel Londoni südalinnast, on ühtlasi Inglismaa tuntuim suvekuurort. Tänu oma heale kliimale, arvukatele teatritele ja galeriidele ning aktiivsele ööelule on see keeleõppeks aastaringselt ideaalne paik. Võid külastada akvaariumit ja kuulsat lõbustusparki Brighton Pier ning jalutada Brightoni maalilises Lanes`i linnaosas!

EC Cambridge (13-17 a): Kes ei oleks aga kuulnud kuulsast Cambridge Ülikoolist? Just selles samas linnas asub EC keeltekooli teine keskus. Cambridge on keeleõppeks ideaalne paik – palju vaatamisväärsusi, vapustavalt ilus ümbrus, ning palju üritusi! EC koolihoone ise on ehtsalt inglaslik. Kooli territooriumil asuvad veel bassein, jalgpalli-, võrkpalli- ja sulgpalliväljakud. Väga huvitav vabaajaprogramm!

EC London (13-17 a): Nüüd on suurepärane võimalus veeta laagriaeg ka ühes maailma põnevaimas linnas Londonis. Kool pakub noortekursust majutusega kohalikus peres või siis valikus kursust Kings Cross’is, mis on mõeldud juba noortele täiskasvanutele vanuses 16-20. Freestyle Program on kursus iseseisvatele ja aktiivsetele noortele, kes ei soovi ilmtingimata koolipoolset järelvalvet ning organiseeritud tegevusi.

EC Frensham (13-17 a): Majutus ja klassiruumid asuvad turvalises ja mugavas õppelinnakus. Frensham Heights on iseseisev internaatkool, millel on pikad traditsioonid ja tipptase. Kooli juurde kuulub ka uhiuus bassein ja kaasaegsete etenduskunstide keskus. Klassiruumid on hästi varustatud uusimate tehnoloogiatega.

EC Frensham (10-13 a): Suvine inglise keele programm on spetsiaalselt kohandatud noortele õppijatele. Majutus ja klassiruumid asuvad turvalises ja mugavas õppelinnakus. Frensham Heights on iseseisev internaatkool, millel on pikad traditsioonid ja tipptase. Kooli juurde kuulub ka uhiuus bassein ja kaasaegsete etenduskunstide keskus. Klassiruumid on hästi varustatud uusimate tehnoloogiatega.

Tule tasuta konsultatsioonile