fbpx

Active Language Learning

Active Language Learning on perefirma, millel on pea 30 aastat töökogemust EFL (inglise keel võõrkeelena) turul.

Kay Mathon asutas ettevõtte aastal 1989 ning koos poja Kieroniga usub ta, et nende rikkalik kogemustepagas keeltekoolina ning pühendumus detailidele võimaldab neil aidata õpilastel oma potentsiaali täitmisele lähemale jõuda.

Kooli Dublini keskus, mis asub kesklinnast 15 minuti kaugusel, paikneb kaunite rannikulinnade Dun Laoghaire’i ja Blackrocki vahel. Juuniorite suvekeskus (Summer Junior Centre), kus kooliaasta vältel tegutseb erakeskkool, paikneb heas asupaigas ning jääb võõrustajaperedest enamasti vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele. Koolimaja on suur, kaasaegse sisustuse ning valgusküllaste klassiruumidega, mis on kõik varustatud vajaliku õppetehnikaga. Lisaks on õpilaste kasutada vabaõhu spordiväljakud, suur võimla, arvutiklass, kunsti ja käsitöö stuudio, muusikatuba ja kokandusklass. Samuti pakub kool tasuta järelvalvega interneti ligipääsu, toitlustus on sööklas ning õpilasi juhendab pühendunud õpetajate kollektiiv ja asjalik abipersonal.

Kooli muudab ainulaadseks õpilaskond, kuhu kuuluvad ka kohalikud iiri lapsed (inglise keele kõnelejad) vanuses 12–17, kes on suvekoolis võõrkeelte õppimise eesmärgil. See garanteerib tõeliselt rahvusvahelise atmosfääri, ning on ääretult kasulik ka seetõttu, et võimaldab välismaalt pärit õpilastel inglise keelt kõnelevate lastega aega veeta ja suhelda ka väljaspool klassiruumi.

Tule tasuta konsultatsioonile