Agentuuri kasutamise eelised välismaa ülikooli kandideerimisel

Tule tasuta konsultatsioonile

Agentuuri kasutamise eelised välismaa ülikooli kandideerimisel

Välismaale ülikooli minek on põnev aga samas ka hirmutav protsess. Internetist võib leida informatsiooni erinevate maailma ülikoolide kohta nii palju, et ajab silme eest kirjuks. Kuigi enamikesse ülikoolidesse saab kandideerida ka omal käel, on agentuuri kasutamisel palju eeliseid. Toome välja 6 põhjust, miks pöörduda just agentuuri poole, et oma välismaal õppimise unistus ellu viia.

Personaalne suhtlus

Agentuurides töötavad haridusspetsialistid, kelle töö ongi Sinuga suhelda. Kuna haridusspetsialistid suhtlevad tihedalt ka partnerülikoolidega, koguvad ja organiseerivad infot, on neil olemas kompetents ja kõik vajalikud teadmised, et edastada Sulle vajalik info just Sinu emakeeles, vältida kaheti mõistmist ning tagada kogu kandideerimisprotsessi sujuv kulgemine. Näiteks Evenor pakub konsultatsioone täiesti tasuta ja see annab võimaluse kohe tegeleda just Sinu küsimuste ja muredega näost-näkku. Haridusspetsialistid aitavad samm-sammult lahti seletada kogu kandideerimise protsessi ning toetavad Sind teekonna lõpuni.

Tugi oluliste otsuste langetamisel

Enamasti on õpilasel mingi idee, mis ülikoolis ta soovib tulevikus õpinguid jätkata, kuid isegi sel juhul tasub pöörduda agentuuri poole. Agentuur oskab soovitada parimat ülikooli just Sinu vajadusi ja soove silmas pidades. Kui sul ei ole aga veel aimugi, millisesse ülikooli tulevikus astuda, saavad haridusspetsialistid pakkuda Sulle ajakohast infot erinevate ülikoolide erialade ja programmide kohta, sisseastumisnõuete kohta ning ka näiteks tuleviku tööväljavaadete kohta konkreetse ülikooli lõpetanuna.

Põhjalikkus

Kui iseseisvalt kandideerides pead infot internetist taga ajama ja alati jääb sisse väike kahtlus, et äkki ma olen midagi olulist kahe silma vahele jätnud, siis agentuuri konsultatsiooni minnes ongi kõik info ühes kohas olemas! Agentuuridel on oma valdkonnas enamasti pikaaegne kogemus, neil on kõikides partnerülikoolides isiklikud kontaktid ja nad on endale kandideerimisprotsessid viimse detailini selgeks teinud. Lisaks on haridusspetsialistid läbinud erinevaid ülikoolide poolt korraldatud koolitusi ja treeninguid ning teavad seega täpselt, mis dokumente ja millises järjekorras on vaja, et kandideerimisprotsess läheks võimalikult ruttu ja valutult. Need kogemused ja teadmised ongi väärtus, mida agentuurid pakuvad ning mida omal käel kandideerides on raske omandada.

Siseinfo

Tuginedes pikale tööstaažile ja isiklikele kontaktile on haridusspetsialistidel tihti siseinfot, mida niisama internetist ei leia. Näiteks, milliseid toetusi ja stipendiume on võimalik taotleda, mis on taotlemise eeltingimused ja millise institutsiooni poole tuleb pöörduda. Sageli sellist infot avalikult üleval ei ole ja peab oskama õigest kohast küsida, et infot saada. Selle töö on Sinu eest aga ära teinud agentuur. Vahel arvatakse, et tuleb olla erakordselt tark, et saada finantstoetust ja/või stipendiumi, kuid sageli piisab vaid õigesse kohta kandideerimisest.

Alati olemas

Agentuuri haridusspetsialistid elavad Sinu teekonnale kaasa juba peale esimest kokkupuudet, ning on alati vaid meili või telefoni kõne kaugusel valmis Sind aitama igas küsimuses. Kas dokument tuleb esitada Wordi kujul või PDF-vormingus? Kas õppima minekuks on vaja õppeviisat, kui ja, siis kust seda taotleda saab? Kuidas ja kuhu ma lennujaamast edasi minema pean?  Nende ja kõigi teiste küsimustega võib agentuuri poole julgelt pöörduda ning igale küsimusele leitakse vastus ja igale probleemile leitakse lahendus.

Alati järje peal

Haridusspetsialistid aitavad Sul hoida kätt pulsil, et Sa ei magaks maha ühtki olulist tähtaega ja kõik vajalik saaks varakult tehtud ja esitatud. Nad ajavad näpuga järge, et ükski samm kandideerimisprotsessis ei jääks vahele. Agentuuri kasutades saad olla kindel, et Sinu avaldus jõuab õigete inimesteni, õigel ajal ja sisaldab kõike nõutut.

 

Evenor on välismaise hariduse vahendamisele spetsialiseerunud agentuur ja tegutseb juba pea 20 aastat. Selle aja jooksul omandatud kogemuste põhjal võime julgelt öelda, et suudame pakkuda professionaalset nõustamisteenust ning leiame just Sulle sobiva haridusprogrammi ja tingimused. Tule meie kontorisse tasuta nõustamisele ja teeme Sinu unistuse välismaal õppimisest teoks!