Keelelaager lastele

Tule tasuta konsultatsioonile

Keelelaager välismaal jätab mälestusi terveks eluks

Lastel on imeline omadus omandada keeli – võrreldes täiskasvanutega saavad nad keele selgeks hoopis kergema vaevaga.

Evenor on ettevõte, mis pakub suurt valikut keelelaagreid üle maailma. Laste keelelaagrites ühendatakse meelelahutus ja keeleõpe, mis muudab õppimise lastele mänguliseks ja nauditavaks. Nii lastel kui ka täiskasvanutel on võimalik ühendada keeleõpe spordi ja/või huvialadega.

Kõik laste keelekursused välismaal on korraldatud nii, et laps saaks õpetaja tähelepaneliku pilgu all veeta suve kõige lõbusamad nädalad. Ühelt poolt saab laps nautida vabadust, kuid teisalt valvavad ja kontrollivad neid koolitatud õpetajad.

Evenori 17 aasta pikkune kogemus on näidanud, et lapsed hakkavad keelelaagrist naastes planeerima järgmist suve koos teistest riikidest sõpradega, et uuesti kohtuda ja üheskoos võõrkeelt omandada.

Meie andmebaasis on ligikaudu 500 kooli, kes kõik pakuvad suviseid keelelaagreid. Evenori töötajad külastavad koole ka ise, et olla kindlad koolide õppekvaliteedis. Kuna kõik koolid pole Evenori koduleheküljel olemas, siis soovitame soovi korral ühendust võtta, et leida just endale sobiv keelelaager välismaal. Evenori kaudu keeleõppele minnes võite olla kindlad, et säästate nii aega kui ka raha.

Tutvu meie pakutavate võõrkeelte ja riikidega, kus neid õppida SIIN!

Laste -ja noortelaagrite korraldusliku poole kohta saab lugeda SIIT!

Tule tasuta konsultatsioonile