Firmast

Registreeri end TASUTA konsultatsioonile

Meilt leiad laia valiku erinevaid keele- ja ärikeelekursusi!

Keelekursused

Keeleõppeks ei ole kunagi liiga hilja! Välismaised keelekursused pakuvad suurepärast võimalust lihvida võõrkeeleoskust või õppida täiesti uut keelt! Teeme koostööd paljude koolidega, seega saame pakkuda laia valikut keelekursusi üle kogu maailma. Sobivaid õppimisvõimalusi on nii nooretele täiskasvanutele (vanus 16+), seenioritele (vanuses 50+) kui ka kõigile nende kahe vanusegrupi vahele jäävatele keelehuvilistele.
Viimasel ajal on ääretult populaarne inglise, hispaania, itaalia ja ka saksa keele õppimine. Lisaks tavalistele keelekursustele pakuvad paljud koolid võimalust ühendada akadeemiline õpe mõne toreda ajaviitega nagu näiteks purjetamine, kokandus, flamenko jpm. Keeleõpe välismaal on efektiivne just keelekeskkonna tõttu. Oma emakeeles rääkimine on minimaalne või puudub üldse. Seetõttu pooldame individuaalreise, ent soovi korral võib osaleda ka koos kaaslasega.

Ärikeel

Edu ärimaailmas sõltub paljuski heast keeleoskusest tänu millele on võimalik mõista keelelisi eripärasid ning suhelda professionaalsel tasandil. Reeglina annab keelekümblus soovitud tulemuse väga lühikese aja jooksul. Äriklientidele mõeldud kursused on koostatud spetsiaalselt nii, et igaüks saavutaks minimaalse ajaga maksimaalse tulemuse. Kursuste käigus täiustatakse kõnekeelt, arendatakse sõnavara ja lihvitakse grammatikat igapäevastes ärisituatsioonides. Lisaks grupitundidele on võimalik võtta juurde eratunde just Teie valdkonna teemadel.

Uuri lähemalt meie pakutavaid võõrkeeli ning riike siit!